1962 yılından günümüze kadar sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştiren firmamız, uzun yıllar boyunca edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ışığında, araştırmacı, atılımcı ve yatırımcı yapısıyla Kocaeli/Dilovası bölgesinde 6.000 m² si kapalı olmak üzere, 10.000 m² alan üzerinde faaliyet sürdürmektedir.

Birlik Galvaniz A.Ş., kurucusu olduğu 3 ayrı şirket ile, inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren grubun, Galvanizli Sac tedarikini sürdürmektedir. Birlik Galvaniz A.Ş., galvanizli ve boyalı; rulo sac, levha sac, trapez sac, oluklu sac, stor, mahya ve alçıpan profilleri gibi ürün yelpazesine sahiptir.

Birlik Galvaniz A.Ş., için en önemli ve vazgeçilmez olgu, müşteri memnuniyeti üzerine kurulu müşteri ilişkileri ve satış sonrası hizmetlerdir. Bu sebeple de, siparişten teslimata kadar müşteri ilişkilerine özen gösterilmektedir. Aldığı ISO - TSE belgeleriyle, kalite ve ürün standardını tescillemiştir.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ışığında elde ettiği güvenilirliği, her şartta muhafaza eden Birlik Galvaniz A.Ş., bundan sonra da güvenilirlik konusunda aynı hassasiyet içinde olacaktır.

Birlik Galvaniz A.Ş., toplumsal sorumluluklarını unutmadan kendini sürekli yenileyerek, şirketimizi müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezdinde her zaman tercih edilir kılmak için daha çok çalışacaktır.